L’oreal Castıng Creme Gloss


Sizi bilmiyorum ama saçlarımla uğraşmaya bayılan bir insanım. Riske girerim uzun saçlarımı kısacık kestirebilirim, koyu renk saçlarımı birden turuncuya yakın bir kızıla boyayabilirim. Bazen bu işlemleri kuaföre bıraksam da kendi üzerimde deneyler yapmayı da seviyorum. L’oreal Castıng Creme Gloss bu deneyler sırasında en son denediğim saç boyası. Sonuca bayıldım.

Saçlarımı boyadığımda en sinir olduğum şey yıkanırken krem öncesi sert, keçe gibi olmasının verdiği his idi. Artık bu his yok ! Sanki saçlarımı hiç boyamamışım gibi yumuşacık. Boyamak da kolay öyle uzun dakikalar beklemek beklerken ısı vermek gibi yorucu ve zaman alıcı işlemler yok. 20 dakika sürüyor bekleme süresi.Amonyaksız olduğundan genzi yakan kokulara da elveda dedirtiyor. Turuncu görünen saçlarımı önce nar çiçeği kızılına sonra da çikolata kahvesine boyadım. Sonuçtan çok memnun kaldım renkler doğal duruyor.Saçlarım çok daha canlı ve parlak görünüyor.Kızıldan neden çikolata kahvesine geçtin derseniz Evangeline Lilly’nin yukarıdaki resimde görünen reklamını gördüm ve renk değişikliğine gittim.

Loreal ’in yeni Casting Creme Gloss saç boyası ailesi şimdiye kadar üretilmiş sıradan ürünlerin önüne geçmeyi başarıyor. Saçınıza göz alıcı ve ışıltılı bir görüntü kazandıran yeni Casting Creme Gloss ailesi patentli formülü ile yumuşaklığı da saçınızdan eksik etmiyor. Aloe vera ve yeşil çay özleri ile saçınızı kökten uca besleyen ürünler sayesinde daima baştan çıkarıcı, hoş kokan ve bakımlı saçlarınızın olacağına emin olabilirsiniz.

Saçlarınızı boyuyor veya boyamak istiyorsanız benim favorim L’oreal Castıng Creme Gloss

6 comments On L’oreal Castıng Creme Gloss

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer